dezynfekcja?!

Autor w
433
dezynfekcja?!

Młodzieży Wszechpolskiej (ale czy jeszcze katolickiej – pytam?) przychodzą do głowy różne głupie pomysły. Otóz zapowiedzieli oni kontrowersyjny heppening pod nazwą: “LGBT zmyjemy, rodzinę uratujemy” . Ma to być kontra na szczeciński marsz środowisk LGTB. Myślełem, że chrześcijańskie “kontry” wyglądać powinny trochę inaczej, a tu masz, taki poziom…więcej niż żałosny, nie mówić, że nie-ewangeliczny. Ach, ta “nasza młodzież”!

Ks. prof. SZAŁANDA pisze: “Wyjątkowo obrzydliwe to “dezynfekowanie” po obecności w tym miejscu równie jak oni kochanych dzieci Bożych (choć żyjących w grzechu, a więc inaczej niż tego pragnie Bóg). Prorocze wręcz są słowa Brata Kardynała Konrada gdy mówił o wydarzeniach z Marszu Równości w Białymstoku: “Gdybym był tam biskupem, to po prostu wyszedłbym na drogę i zaprosił wszystkich do katedry. Jezus robił podobnie – mówił. – Wyobrażacie sobie, co by się działo w poniedziałek? Wszyscy pobożni z katedry przychodziliby z wodą święconą i szorowaliby ławki – dodał”. I szorują – niestety. Czy po własnych grzechach także z równą determinacją szorują komputery, łóżka i łazienki jak owe chodniki? Wyjątkowo to wstrętny obrazek”. Oj tak…

Czy ten “komiczny kordon sanitarny” miał chociaż raz w ręce Ewangelię? Czy oni wiedzą co znaczy miłość “nieprzyjaciół”, tych, którzy są “inni”, inaczej myślą, itd. Może czas już z naszych serc “wyszorować” to nie-jezusowe myślenie?

54321
(18 głosów. Średnia 4.5 z 5)
Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *