"Mowa miłości"...

Autor w
1066
"Mowa miłości"...

Odbywała się dziś konwencja ,,Kobieta, Polska, Europa”. Wbrew tytułowi nie mówiono w niej nic o kobietach, a jedynie o feministkach. Nie było mowy o Polsce, ale o tym, jak ją zniszczyć. O Europie również nic nie usłyszeliśmy, chyba, że mowa o jej najgorszej, zdegenerowanej części. Ale to właśnie to wszystko chce wprowadzać Platforma.

,,Chcę z wami podzielić się uniwersalnym hasłem. To hasło to: mamy prawo decydować czy chcemy urodzić dziecko i czy z tym dzieckiem chcemy zostać dłużej w domu niż przewiduje to nasz urlop macierzyński. Mamy wreszcie prawo do edukacji seksualnej naszych dziec. Mamy prawo do łączenia naszych ról życiowych. Widzicie co próbują nam wmówić rządzący. Oni mówią, że nie można być pracującą kobietą i szczęśliwą matką. Nic bardziej mylnego. Mogłabym was wszystkie matki, ma tej sali, zapytać czy jesteście szczęśliwe. Tak, jesteście szczęśliwe, mimo żeście pracowały. Mamy wreszcie prawo pójść za rękę w parku z chłopakiem lub dziewczyną, takie jest w całym cywilizowanym świecie. A wiecie dlaczego? Bo świat jest różnorodny. Mamy prawo do wychowywania naszych dzieci w duchu równościowym tak, aby nie czuły one swoich ograniczeń z tytułu płci. I wreszcie mamy prawo do metody in vitro, finansowanej ze środków publicznych. Tak było za naszych czasów”.

,,Jesteście śmieszni, nieaktualni. Czuć od was naftaliną. Nauczcie się wreszcie żyć w społeczeństwie równych kobiet i mężczyzn” – mówiła też pod adresem ludzi, którzy bronią życia nienarodzonych, nazywając ich chcącymi odebrać kobietom ,,wybór”.

Zaprawdę, zaprawdę powiadam WAM oto “mowa miłości”… biednych ludzi do których zalicza się pani Kopacz. Wnioski wyciągnijcie sami!

za:fronda.pl

54321
(11 głosów. Średnia 4.27 z 5)
Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *