widzisz Go?

Autor w
796
widzisz Go?

(Łk 9,7-9)
Tetrarcha Herod usłyszał o wszystkich cudach zdziałanych przez Jezusa i był zaniepokojony. Niektórzy bowiem mówili, że Jan powstał z martwych; inni, że Eliasz się zjawił; jeszcze inni, że któryś z dawnych proroków zmartwychwstał. Lecz Herod mówił: „Ja kazałem ściąć Jana. Któż więc jest Ten, o którym takie rzeczy słyszę?” I chciał Go zobaczyć.

Tyle o NIM słyszał, więc zapragnął GO zobaczyć. Jednakże bardziej z ciakwości, by sprawdzić czy rzeczywiście taki jest jak mówią o NIM ludzie. Herod niepokoi się JEGO obecnością, słyszy jaka moc MU towarzyszy, może widzi w NIM zagrożenie?

Każdy z nas chciałby również zobaczyć Jezusa. I … widzimy GO, oczami duszy na każdej Mszy świętej, na każdej adoracji, w drugim człowieku. No właśnie, czy naprawdę Go widzimy, czy może nasze oczy są ślepe na Jego obecność. Widzimy przecież jaką ma moc, ja działa! Nie raz się o tym przekonaliśmy na własnej skórze! Ale najpiękniejszym momentem naszego życia będzie śmierć. Bo wtedy zobaczymy GO takim jakim jest naprawdę. Przecież całe życie na to czekamy. Całe życie!!! Na to najważniejsze spotkanie. Face to face, z Miłością, z Jezusem.

54321
(13 głosów. Średnia 4.92 z 5)
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *