Lednica 2019!

Autor w
713
Lednica 2019!

Lednica 2019. Po raz kolejny przekonałem się, że Kościół nie jest starą babcią, ale Kościół jest młody, ma twarz młodych ludzi, pełnych wigoru, entuzjazmu, spontaniczności. Młodość jest zaletą i ma swoje prawa, bliżej mi do młodych, być może dlatego, że aż taki stary jeszcze nie jestem. Dużo uczę się od młodych, bardzo dużo. Spotkania z nimi dają nadzieję. Lubię ich towarzystwo. Oni są szczerzy, czasem do bólu. Miałem piękną grupę młodych ludzi z parafii, którzy tak cudnie trwają w przyjaźni z Jezusem i próbują ją rozwijać każdgo dnia. Dzięki Wam dzieci za Wasze świadectwo!

Kocham spowiadać na Lednicy, wraz ze świeżo wyksiężonym księdzem Kamilem prawie cały dzień spędziliśmy na polach by rozgrzeszać i uzdrawiać młode serce pokiereszowane przez grzech, brak miłości. Wspólne tańce, śpiewy, Eucharystia i wyznanie “wiesz, że Cię kocham”!

“Wystarczy, że jesteście młodzi, abym was kochał” – mawiał ks. Bosko. Pamiętajcie młodzi jesteście nadzieją Kościoła, naprawde jesteście jego przyszłością, bez Was Kościoł będzie pusty, stary, smutny! Kto kocha Jezusa ten kocha Kościół! Kochajcie Kościół i bądźcie w nim całym swoich sercem.

Dzięki Bogu za każdego z Was i za to, że są tak miejsca jak LEDNICA i charyzmatycy jak śp. o. Góra!

54321
(15 głosów. Średnia 5 z 5)
Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *